Ανακοινώνεται στους φοιτήτές ότι το μάθημα των Γαλλικών θα πραγματοποιηθεί κανονικά στο εαρινό εξάμηνο.

Για το λόγο αυτό, παρακαλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να δηλώσουν ή έχουν ήδη δηλώσει τα γαλλικά στο εαρινό εξάμηνο:

1ον να αποστείλουν email με τα στοιχεία τους (ονοματεπώνυμο, εξάμηνο και Τμήμα) στη διδάσκουσα κ. Ελισσάβετ Ευδωρίδου (elev Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.; @uth.gr)

2ον να προσέλθουν την Παρασκευή 8 Φεβρουαρίου και ώρα 14:45 στην αίθουσα Ι, όπου θα ενημερωθούν από τη διδάσκουσα.