Σας ενημερώνουμε ότι η Συνέλευση Τμήματος αποφάσισε στην 5η/06-05-2020 συνεδρίασή της να δοθεί η δυνατότητα στους/στις επί πτυχίω φοιτητές/φοιτήτριες (όσοι/όσες φοιτoύν από το 12ο εξάμηνο και άνω)  να εξεταστούν στα χειμερινά μαθήματα που οφείλουν. Η εξεταστική περίοδος για τους επί πτυχίω φοιτητές/φοιτήτριες θα διαρκέσει από την Τρίτη 9 Ιουνίου έως την Τρίτη 16 Ιουνίου 2020.

Για το λόγο αυτό, το σύστημα των δηλώσεων μαθημάτων χειμερινών  εξαμήνων θα παραμείνει ανοιχτό από την Πέμπτη 07 Μαΐου έως και την Τετάρτη  13 Μαΐου 2020.

Το πρόγραμμα της εμβόλιμης εξεταστικής περιόδου θα ανακοινωθεί μετά την επεξεργασία των δηλώσεων.

Παρακαλούμε για τη τήρηση της παραπάνω προθεσμίας ώστε να καταρτιστεί έγκαιρα το πρόγραμμα της εμβόλιμης εξεταστικής.