ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                               Βόλος 12/09/2019

ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

«ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ Ι»

Διδάσκων: Κ. Τζάρος, Δρ. Πολιτικός Μηχανικός

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ Ι ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΩΝ ΣΕΤ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΚΑΙ Η ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 26/09/2019 ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/06/2019 (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ:17.00). ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟΥΝ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ Α_(ΑΓΓΕΛΗ) ΕΩΣ_ΜΟ (ΜΟΥΣΙΟΣ) ΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟΥΝ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΜΠ (ΜΠΑΚΑΛΗ)_ΕΩΣ_ΧΡ (ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ).