Ενημερώνονται οι φοιτητές του μαθήματος που θα λάβουν μέρος στην εξέταση της εξεταστικής του Σεπτεμβρίου 2020 πως οι εξετάσεις θα διεξαχθούν μέσω της πλατφόρμας MS Teams.

Οι εξεταζόμενοι θα πρέπει να έχουν εξασφαλίσει τη λειτουργία κάμερας και μικροφώνου για την επικοινωνία τους με τον διδάσκοντα και να φέρουν μαζί τους την φοιτητική τους ταυτότητα. Τα θέματα των εξετάσεων θα ανέβουν ως ξεχωριστό αρχείο στην πλατφόρμα ενώ οι απαντήσεις θα γραφούν από τους φοιτητές σε φύλλο χαρτί και θα αποσταλούν στον διδάσκοντα ως αρχείο φωτογραφίας ή pdf μέσω σχετικής google form που έχει ήδη δημιουργηθεί και αποσταλεί στο σχετικό team. Παρακαλούνται οι φοιτητές να έχουν εξασφαλίσει τη διαθεσιμότητα όσων απαιτούνται ενώ όσοι δεν το έχουν ήδη πράξει να ολοκληρώσουν την εγγραφή τους στο e-class όπου θα ανακοινωθεί ο κωδικός του team.

Για οποιοδήποτε τεχνικό πρόβλημα θα πρέπει να ενημερώσουν τον διδάσκοντα προ της εξέτασης ώστε να βρεθεί τρόπος επίλυσής του.

Ο διδάσκων
Π. Λεμονάκης