Ανακοινώνεται στους επί πτυχίω φοιτητές, οι οποίοι πρόκειται να ορκιστούν στην ορκωμοσία της 6ης Νοεμβρίου 2019, ότι πρέπει να καταθέσουν τα κάτωθι δικαιολογητικά μέχρι και την Παρασκευή 18/10/2019 στη Γραμματεία του Τμήματος.

1. Αίτηση ορκωμοσίας
  2. Βεβαίωση μη οφειλής συγγραμμάτων από τη Βιβλιοθήκη του Π.Θ.
  3. Φοιτητική ταυτότητα (εάν δεν έχει στην κατοχή του ο φοιτητής θα καταθέσει δήλωση απώλειας στην αστυνομία)
Τα παραπάνω δικαιολογητικά βρίσκονται στην ιστοσελίδα του Τμήματος στα χρήσιμα έντυπα γραμματείας.

Επισημαίνεται στους φοιτητές που πρόκειται να ορκιστούν να μην εκδώσουν γραμμάτειο πληρωμής παραβόλου.

Επίσης οι παρουσιάσεις των διπλωματικών εργασιών των φοιτητών οι οποίοι πρόκειται να ορκιστούν στην εν λόγω ορκωμοσία, θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 18/10/2019.