"Να υπενθυμίσουμε στους φοιτητές του Τμήματος, ότι η προθεσμία υποβολής της ηλεκτρονικής "Αίτησης Εγγραφής", και η κατάθεση των δικαιολογητικών  που θα γίνεται  πια με ηλεκτρονική αποστολή  των δικαιολογητικών στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   είναι από 23 Μαρτίου έως 8 Απριλίου 2020.
Σε περίπτωση  μη βελτίωσης της υφιστάμενης  κατάστασης  στο τομέα της δημόσια υγείας  (COVID-19) θα δοθεί παράταση.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να  δηλώνουν το προσωπικό τους email στην ηλεκτρονική "Αίτηση Εγγραφής" και  μέχρι τότε να  ελέγχουν τακτικά το πανεπιστημιακό τους email για ενημερώσεις και τυχών αλλαγές στις προθεσμίες.

Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη σας το αρχείο της ενημέρωσης  και το αρχείο με τις Οδηγίες ηλεκτρονικής αποστολής δικαιολογητικών"