Στο πλαίσιο πλήρωσης μιας (1) κενής οργανικής μόνιμης θέσης στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας με γνωστικό αντικείμενο «Υδρολογία και Υδατικοί Πόροι» (ΑΔΑ:ΩΓ89469Β7Ξ-ΤΩΧ, Κωδικός Ανάρτησης «ΑΠΕΛΛΑ»: ΑΡΡ12240), θα πραγματοποιηθεί δοκιμαστικό μάθημα στο γνωστικό αντικείμενο της εν λόγω θέσης, που θα απευθύνεται σε φοιτητές/τριες, προκειμένου να αξιολογηθεί η διδακτική ικανότητα των υποψηφίων.
Όσοι φοιτητές/τριες ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το δοκιμαστικό μάθημα, θα πρέπει να ενημερώσουν με email (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) τον τεχνικό του τμήματος κ. Κωστή Οικονομίδη. Επίσης το μήνυμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος συμμετοχής στο δοκιμαστικό μάθημα πρέπει να προέρχεται από το email του/της φοιτήτριας στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας (………@civ.uth.gr) στο οποίο θα σταλεί η πρόσκληση συμμετοχής στην τηλεδιάσκεψη.