Το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών (ΤΠΜ) της Πολυτεχνικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ), καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν υποψηφιότητα για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) στο αντικείμενο «Αειφόρος σχεδιασμός τεχνικών έργων έναντι σεισμού και άλλων φυσικών κινδύνων» για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021 (https://aste.civil.auth.gr/).
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να καταθέσουν ηλεκτρονικά (στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) μέχρι και την Τρίτη 30-6-2020 τα απαραίτητα δικαιολογητικά.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με την Γραμματεία του Μεταπτυχιακού για περισσότερες λεπτομέρειες (τηλ. 2310994209).

Ο Διευθυντής του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών
«Αειφόρος σχεδιασμός τεχνικών έργων έναντι σεισμού και άλλων φυσικών κινδύνων»,

Χρήστος Αναγνωστόπουλος, Καθηγητής