Ανακοινώσεις Σπουδών

«Ενημερώνονται οι φοιτητές του μαθήματος που θα λάβουν μέρος στην εξέταση της εξεταστικής του Σεπτεμβρίου 2020 πως οι εξετάσεις θα διεξαχθούν μέσω της πλατφόρμας MS Teams.

Οι εξεταζόμενοι θα πρέπει να έχουν εξασφαλίσει τη λειτουργία κάμερας και μικροφώνου για την επικοινωνία τους με τον διδάσκοντα και να φέρουν μαζί τους την φοιτητική τους ταυτότητα. Οι ερωτήσεις που θα τεθούν στα πλαίσια της εξέτασης θα ανέβουν ως ξεχωριστό αρχείο στην πλατφόρμα ενώ οι απαντήσεις θα γραφούν από τους φοιτητές σε φύλλο χαρτί και θα αποσταλούν στον διδάσκοντα ως αρχείο φωτογραφίας. Παρακαλούνται οι φοιτητές να έχουν εξασφαλίσει τη διαθεσιμότητα όσων απαιτούνται.

Για οποιοδήποτε τεχνικό πρόβλημα θα πρέπει να ενημερώσουν τον διδάσκοντα προ της εξέτασης ώστε να βρεθεί τρόπος επίλυσής του.»

Ο διδάσκων
Π.Λεμονάκης