ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟΚΤΗΣΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΕΠΑΡΚΕΙΑΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι από την Τρίτη 26.03.2024 ξεκινούν οι παραδόσεις των μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου του ακαδημαικού έτους 2023 – 2024 του Προγράμματος Απόκτησης Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας των φοιτητών/τριων του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών, σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα που μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:

Ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου 2023 -2024

Οι φοιτητές/τριες του Τμήματος που ενδιαφέρονται να εγγραφούν στο Πρόγραμμα Απόκτησης Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας, συμπληρώνουν τα έγγραφα "Αίτηση Εγγραφής" και "Δήλωση μαθημάτων", τα οποία στη συνέχεια  αποστέλλουν ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. μέχρι και την Τρίτη 02.04.2024.

Πληροφορίες σχετικές με το Πρόγραμμα Απόκτησης Παιδαγωγικής και Διδακτικής Επάρκειας, μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο: