Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Ξ ΕΙΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΩΝ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΣ 2023-2024

Η Συνέλευση του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στην αριθμ. 16/27-09-2023 συνεδρίασή της, αποφάσισε την πρόσληψη Εντεταλμένων Διδασκόντων, με την επιφύλαξη της ύπαρξης των απαιτούμενων πιστώσεων, προκειμένου να καλύψει εκπαιδευτικές ανάγκες του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, που εδρεύει στην πόλη Βόλος, για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 και για την διδασκαλία των παρακάτω μαθημάτων:

1. Αντοχή Υλικών Ι/Ανάλυση Επιφανειακών Φορέων
2. Δυναμική Κατασκευών ΙΙ/Πεπερασμένα Στοιχεία
3. Σχεδιασμός και Λειτουργία Θαλάσσιων Συστημάτων/Σχεδιασμός και Λειτουργία Σιδηροδρομικών Συστημάτων
4. Μεταλλικές Κατασκευές ΙΙ/Μεταλλικές Κατασκευές ΙΙΙ
5. Υδραυλική Ανοικτών Αγωγών και Ποταμών
6. Περιβαλλοντικές Επιπτώσεις Συγκοινωνιακών Έργων

Μπορείτε να βρείτε εδώ την αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος.