ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΣ 2023-2024

Η Συνέλευση του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στην αριθμ. 7/26-03-2024 συνεδρίασή της, αποφάσισε την επαναπροκήρυξη για την πρόσληψη Εντεταλμένου Διδάσκοντα, με την επιφύλαξη της ύπαρξης των απαιτούμενων πιστώσεων, προκειμένου να καλύψει εκπαιδευτικές ανάγκες του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, που εδρεύει στην πόλη Βόλος, για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 και συγκεκριμένα για τη διδασκαλία του μαθήματος "ΓΕΩΔΑΙΣΙΑ" (2ο εξάμηνο του ΠΠΣ) .

Προκήρυξη
Αίτηση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος