Σας ενημερώνουμε ότι οι επί πτυχίω φοιτητές αλλά και αυτοί που βρίσκονται στο 5ο έτος σπουδών, μπορούν  από σήμερα Δευτέρα 23-05-2016 έως και την Πέμπτη 26-05-2016 να δηλώσουν στο σύστημα της ηλεκτρονικής γραμματείας, τα χειμερινά μαθήματα στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν κατά την εμβόλιμη εξεταστική περίοδο (27-06-2016 έως 08-07-2016).

Το πρόγραμμα της εμβόλιμης εξεταστικής θα ανακοινωθεί μετά τη λήξη της υποβολής των δηλώσεων.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Για τους φοιτητές που βρίσκονται στο 5ο έτος (10 εξάμηνο σπουδών)  παρακαλούμε όπως αποστείλουν στη ηλ. δ/νση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. τα χειμερινά μαθήματα στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν.